Оновлення асортименту наборів бамбукових рушників

Варто придивитися до нового надходження натуральної продукції! Для тих, хто цінує затишок і якість - набори бамбукових рушників у подарунковій упаковці! Турецький виробник гарантує комфорт.

Кремові рушники в подарунковій коробці

Вишуканий подарунок ніжного відтінку порадує любителів "легкої пари". Натуральні волокна бамбука не подразнюють шкіру, приємні на дотик. До того ж акуратні шви будуть тримати рушники "в формі", вони прослужать досить довго, піклуючись про Вас.

Фото кремових бамбукових рушників в подарунковій коробці

Бежевий набір із бамбука Туреччина

Відмінна ідея для закоханої пари -у кожного рушник такого ж кольору! До того ж і якість продукції принесе подвійне задоволення. 100% бамбуковий комфорт і взаєморозуміння у Вашій ванній кімнаті!

Фото бежевого набору бамбукових рушників Туреччина

Набір пісочних рушників для подарунку

Гарні спогади про вояж до теплого узбережжя надовго залишаться з Вами, як і цей чудовий набір. Рушники пісочного кольору ніжно подбають про Вашу шкірі, швидко вбирають вологу, легко висохнуть.

Фото бамбуковых полотенец в подарок песочного цвета

Бірюзові рушники в наборі

Створіть собі романтичний настрій після прийняття ванни або душу, купивши чарівний набір м'яких рушників. Зручний розмір, ніжна текстура, натуральність тканини - все для того, аби відчути себе на вершині насолоди!

Фото набору бірюзових бамбукових рушників

Рушники блакитного відтінку

Умиротворення і турботу відчуєте Ви, поселивши в своїй ванній ці рушники. Гіпоалергенні, натуральні, що зберігають колір ясного неба і гарного настрою. Пориньте в світ чистоти та здоров'я!

Фото набору турецьких бамбукових рушників для подарунка блакитного кольору

Тепер рішення за Вами: якому кольору віддати перевагу, купивши набір собі або як презент. У будь-якому випадку, до цього набору додатково не потрібно подарункове оформлення. Виробник вже потурбувався про привабливість своєї продукції.