Постільна білизна Bella Villa ✿ Новинки

Оновлення асортименту постільної білизни від відомої торгової марки Bella Villa, звісно ж, викличе непідробний захват у постійних покупців. Чим цього разу буде дивувати виробник?

Сімейна постільна білизна

Комплект постільного сімейний Bella Villa

Сатинова пишність подарує незабутні сни. Відпочиваючи на такій постільній білизні, Ви відчуєте прилив свіжих сил, і з гарним настроєм будете зустрічати новий день.

Фото комплекту постільної сімейний Bella Villa

Постіль сімейна з ромашками Bella Villa

Літні пригоди завжди з Вами: ніжні ромашки нагадуватимуть романтичні побачення, освідчення в коханні. Засинати серед розсипу сатинових квітів - суцільне задоволення!

Фото сімейної постілі з ромашками Bella Villa

Постіль з ромашками сімейка Bella Villa

Ніжні квіти кличуть Вас в країну прекрасних сновидінь! Неможливо відмовити собі в задоволенні солодко потягнутися в обіймах рожевих пелюсток. Королівський подарунок в кращих сатинових традиціях.

Фото постілі з ромашками сімейка Bella Villa

Постіль євро розміру

Постіль з рожевими фламінго

Романтичним натурам припаде до смаку таке забарвлення. Можна наспівувати популярну пісеньку про чудових птахів і спокійно засинати. Модний варіант на просторе ліжко!

Фото постільного з рожевими фламінго

Комплект постільного Лофт Геометрія

Заплутаний візерунок постільної білизни підкреслить Ваш сучасний смак. З цим комплектом нічний відпочинок буде набагато яскравішим. Така покупка - правильне рішення!

Фото комплекту постільного Лофт Геометрія

Постільне в стилі Лофт

Нестандартно і не набридає! Така постільна білизна відмінно виглядає в спальнях тих, хто шукає комфорт в простих, але якісних речах. Цей сатиновий комплект підкреслить Вашу індивідуальність.

Фото постільного в стилі Лофт

Постільна білизна для дітей

Дитяча постіль Сови

Маленького фантазера не потрібно вмовляти лягати спати, коли у нього буде таке кумедно вбране ліжечко. Можна вигадувати нові казки, де головною героїнею буде одна зі сплюшок. Батьки впевнені в якості постільної білизни, а дитина - в тому, що її люблять і пестять.

Фото дитячої постілі Сови

Постільна білизна для підлітків з зірками

Дитина мріє про визнання, овації, славу? Всього один крок у цьому напрямі - купіть такий чудовий комплект постільної білизни. Ваша дитина відразу ж відчуватиме турботу і комфорт сатинового друга, відмінно відпочине, поповнить сили для нових перемог.

Фото постільної білизни для підлітків з зірками

Стильне постільне для підлітків

У світі тінейджерів так багато цікавого, і Ваша дитина не бажає рано лягати спати, "зависаючи" в Інтернеті. Запропонуйте їй застилати ліжко новою білизною з трендовими принтами. Ніжний сатин подбає про здоровий сон підлітка.

Фото стильної постілі для підлітків

Палітра кольорів - на будь-який смак, модні принти - в кожен дім! Чудова ідея для подарунка близьким людям, але чому б не порадувати себе такою покупкою?