Зверніть увагу на нові надходження!

Постільну білизну Viluta для малюків і підлітків можна вибрати на будь-який смак. Широка палітра кольорів і веселих принтів! До того ж висока якість виробів задовольнить вимогливих батьків, які піклуються про здоров'я своїх дітей. Комплекти постільної білизни для дітей пройшли випробування на міцність і численні прання. Ніжний сатин дбайливо ставиться до шкіри, вбирає вологу, дарує комфорт та затишок. Виберіть постільну білизну, враховуючи думку Вашої дитини.

Постіль на підліткове ліжко Viluta 222

Фото Постіль на підліткове ліжко Viluta 222

Прикольні принти складуть компанію вечірнім забавам Вашого малюка. Такі мультяшні герої сподобаються і юній принцесі. До речі, Ваша дитина швидше навчиться застеляти і розстеляти своє ліжечко, коли Ви придбаєте такий набір постільної білизни. Виховний момент плюс комфорт!

Підліткова постільна білизна Кіцьки Viluta 226

Фото Підліткова постільна білизна Кіцьки

Чому б і не поселити на своєму ліжечку не одну, а відразу кілька вусатих і хвостатих домашніх улюбленців? Ці любчики не створять проблем, а Ваша дитина буде міцно засинати в оточенні кицьок. Гіпоалергенний сатин стане Вашим надійним помічником, який вкладе в ліжко дитя, яке загралося ввечері.

Стильна зелена постіль для підлітків Viluta 227

Фото Стильна зелена постіль для підлітків Viluta 227

Не помітні, дрібні принти не будуть відволікати школяра, який перед сном захоче погортати, наприклад, комікси або "зависнути" в Інтернеті. Навіть вже дорослу Вашу дитину порадує цей комплект постільної білизни. Напевно, що і його друзям закортить придбати подібний.

Підліткова постільна білизна Сови Viluta 234

Фото Підліткова постільна білизна Сови Viluta

Навіть якщо Ваша дитина-жайворонок любить рано прокидатися, лупаті совеня не порушуватимуть його розпорядок. Таку постільну білизну можна запропонувати і дівчаткам, і хлопчикам. Акуратно пошитий комплект буде служити довго і тішити яскравими малюнками.

Рожева дитяча постіль Міккі Маус полуторна

Фото Рожева дитяча постіль Міккі Маус

Ваша дитина мріє побувати в Діснейленді? Але доки поїздка відкладається, можна порадувати її комплектом постільної білизни з принтами улюбленого анімаційного героя. А перед сном разом подивитися мультик про пригоди веселого мишеняти. Приємний, м'який сатин - експерт з питань повноцінного дитячого сну!

Вибір постільної білизни для малюків та підлітків - справа непроста. Зверніть увагу на перевірені часом фірми-виробники.

На дитячому здоров'ї та затишку економити не варто. Будьте турботливими батьками!