БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ПОЛТАВІ
0Порівняння товарів
0
Мій кошик

Що потрібно знати про якісну двоспальну ковдру
Двоспальна ковдра - ось те, що здатне об'єднати двох людей на довгий час.

Підійти до вибору слід з особливим почуттям, ковдра повинна бути приємною кожному, хто буде проводити під нею ніч.

Ковдри двоспальні діляться на кілька видів залежно від ступеня теплоти, від якості наповнювача і від того, з якого матеріалу виготовлений верх.

Серед великого числа виробів можна знайти свою улюблену, адже ковдри двоспальні бувають і легкі, і теплі. Залежно від відчуття дотику можна вибрати ковдру, яка буде повітряною, щільною або шовковистою. Більше 10 видів наповнювачів використовують виробники для того, щоб забезпечити комфорт покупцям. Серед наповнювачів натуральні матеріали від пуху птахів, шерсті тварин до шовкових волокон, сучасні матеріали, деколи не поступаються за властивостями натуральним. Серед них антиалергенне волокно, яке врятує особливо чутливу натуру від сверблячки і чхання в ліжку.

Всі натуральні матеріали проходять ретельний відбір, наповнювач перед використанням знезаражують додатково ультрафіолетом і озоном.

Купити двоспальне ковдру

Купити двоспальну ковдру відомих брендів Billerbeck, Vladi, Viva, ТЕП в інтернет-магазині легко. Це може бути жаккардова ковдра елітної колекції або пледи надзвичайно милого забарвлення, з ніжним по відчуттю матеріалом чохла з бязі, сатину, мікрофібри.

Ковдра, що відповідає вашим уявленням про комфорт і красу, завжди можна вибрати з великого асортименту, отримавши докладні консультації кваліфікованих фахівців.

Здоровий сон, радісне пробудження і хороший день - ось що можна подарувати собі, якщо купити двоспальну ковдру.

Гарантія якості, швидка доставка - приємний бонус від інтернет магазину ® EDEM-TETILE.COM.UA ®

Вгору