Hanibaba home collection

Пропонуємо Вашій увазі турецького текстильного лідера

Щоб пошиття виробу не розчарувало, перш за все потрібно бути впевненим в компанії-виробнику.

Популярність марки Hanibaba завоювала широким вибором відмінної продукції, незмінною якістю вихідної сировини, контролем всіх етапів виробництва, а також дбайливим ставленням до природи.
Матеріали з бавовни мають відмінні споживчі властивості.

Особливо гарні махрові простирадла - легкі, ніжні до тіла, практичні. Такі речі прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр. Їх приємно піднести у вигляді подарунка. Залишилося тільки визначитися з забарвленням.

Персикове покривало

Персикове простирадло Hanibaba фото

 

Його колір буде повертати Вас в соковите літо, смачні плоди якого насичують вітамінами та позитивом. Ніжний дотик простирадла, як оксамитовий персик, навіє солодкі сни.

Блакитне простирадло

Блакитне простирадло Hanibaba фото

Ранковий морський прибій, безхмарне небо - релакс можливий, коли Вас огортає простирадло такого дивовижного кольору. Повертайтеся подумки туди, де відчували себе щасливим.

Вишуканий кремовий колір

Кремове простирадло Hanibaba фото

Повітряний виріб нейтрального відтінку не втомлює, створюючи відчуття комфорту! Оптимально буде гармоніювати та доповнювати інші кольори у Вашій кімнаті, завдяки своїй багатофункціональності.

Бузкове простирадло

Бузкове простирадло Hanibaba фото

 

Яскрава накидка припаде до смаку романтичним особистостям, філософам. Накинувши його на плечі, можна погортати улюблену книгу, поговорити з друзями по телефону або просто помріяти, наприклад, про майбутню подорож.