Лизуни, скользуни, жмякалки, стрибунці, фіджет-кубики, IQ-кульки, мундроп, дзига бабл – продовжувати список химерних слів можна безконечно довго. І за кожним з них стоять винаходи сучасності – іграшки антистреси. Вони з'являються з такою швидкістю, що не завжди встигаєш помітити чергову новинку. Ще зовсім недавно діти масово скуповували сквіші та лизуни, а сьогодні вже клацають Поп Іт і Сімпл Дімпл. Ринок стає все яскравішим і динамічнішим.

Популярні іграшки антистреси з Тік-Ток Фото

Наш Інтернет-магазин Едем-Текстиль теж не відстає від барвистих перспектив. У продажу є різні варіанти сучасних антистресів, а також інші незвичайні пропозиції в стилі Tik Tok.

Що таке Поп Іт і навіщо він потрібен

Pop it – невелика силіконова іграшка з напівсферами, при натисканні на які лунає характерний звук. Дуже схожий на Поп Іт Сімпл Дімпл. Він теж складається із півсфер, але вони розміщені в пластиковому обідку і кількість бульбашок набагато менша. Багато хто намагається зрозуміти, хто придумав такий модний сьогодні Поп Іт. Але відповіді на це питання просто немає, тому що іграшка не запатентована. Цікаво, що першим винайшли simple dimple, і зробила це компанія Fat Brain Toys ще у 2000 році. Тоді як перші pop it почали продавати тільки на 10 років пізніше.

Поп Іт іграшка антистрес Фото

Але карколомну популярність вони здобули саме у 2021 році завдяки блогерам. Іграшки почали активно показувати в тік току, і підлітки відразу ж кинулися на їх пошуки.

Багато хто стверджує, що Сімпл Дімпл і Поп Іт – це дуже корисна для моторики і заспокоєння нервової системи річ. Інші навпаки називають покупку таких силіконових іграшок масовим психозом, і категорично відмовляються навіть спробувати, як це працює.

Поп Іт як це працює Фото

Якщо ж не кидатися в крайнощі, то антистреси в яскравих дизайнах з легкими клацанням під час ігор – непогана альтернатива постійному клацанню ручкою, звичкою гризти нігті. Такі веселкові пупирки відмінно відволікають гіперактивні руки та навіть допомагають впоратися з роздратованістю.

Вічна пупирка: очевидна користь чи неочевидна шкода?

Скептики запевняють, що нічого доброго від нібито безглуздого клацання по pop it бути не може. Головний аргумент – іграшка привчає до неробства. Але на противагу таким думкам багато психологів бачать в покупці сучасних тикалок очевидні «плюси»:

Антистрес Pop It Фото

А ще такі речі розвивають фантазію. Багато дітей шукають способи зробити улюблений Поп Іт своїми руками з підручних засобів. Також кожен день в просторах Інтернету з'являються змагання з різними правилами, які придумують ті ж підлітки, діти. Щоб взяти участь, потрібно просто купити Поп Іт необхідного розміру і записатися в команду. А далі – спритність рук і ніякого шахрайства.

Еспандер, 3D спінери та інші сучасні антистреси: як вибрати?

До речі, нарівні з pop it на ринок впевнено увірвалися інші колоритні іграшки:

Спінери з анімацією або як їх ще називають 3D спінери. Це все та ж вертушка, але інноваційна. Під час обертання навколо осі при яскравому денному світлі малюнки на антистресі оживають. Здається, ніби дивишся мультфільм. Або ще краще – сам його створюєш. Нагадаємо, раніше всі активно купували spinners зі світлом, різнокольорові моделі, а також магнітні.

Снапперс антистрес – еспандер, але з додатковими липучками всередині класичного гумового бублика. Такі вироби, свого часу, навіть активно використовувалися в медицині – для розвитку суглобів і поліпшення кровообігу у верхніх кінцівках. Головний принцип гри – стискати та розтискати кільце.

Цікаво те, що різнокольорові антистреси мають попит не тільки серед дітей та підлітків. Багато дорослих вже теж придбали міні антидепресантами. Тому що це нешкідливо і класно. А ще це унікальний шанс стати ближчими до сина чи дочки – розділити з ними спільні ігри на поп іт або влаштувати змагання за кількістю стискань еспандера.

Купити трендові антистреси можна в нашому Інтернет-магазині Edem-Textile. Ми пропонуємо барвистий вибір якісних пропозицій, які довго клацають і не рвуться. В асортименті різні дизайни: від модних героїв Among Us до класичних кілець. Також можна замовити стильні дитячі маски з принтом Поп Іт.

Скільки коштує pop it? В межах 2-4 доларів. Це ще одна причина не відмовляти дитині або навіть собі в можливості стати частинкою тренда 2021. Замовляйте вічні пупирки та не бійтеся наповнювати своє життя дитячими іграми і яскравими фарбами.

 

Вибрати Pop it

 

Джерело статті - https://www.facebook.com/edem.textile.com.ua/