Натяжне комфортне простирадло є винаходом сучасності, яке мало розв'язувати головну проблему затишку – тримати постіль на ліжку і полегшувати процес прибирання. Тому й не дивно, що додумалися до можливості зафіксувати текстиль саме жінки. Першою була американка Берта Бертман, яка доповнила звичайне простирадло додатковими швами. Але виріб все одно зісковзував. Тоді процес удосконалила Жизель Джубінвіль, придумавши підігнати тканину під матрац і закріпити її резинками по кутах.

Сьогодні виділяють два типи такої білизни:

  • з фіксацією по кутах;
  • за типом наматрацника, коли матеріал повністю закриває матрац з боків.

Простирадла з такою фіксацією мають великий попит, навіть не дивлячись на те, що коштують дорожче звичайних моделей.

Переваги натяжної білизни

Незалежно від того, наскільки спокійно ви спите, чи була ніч бурхливою, спить з вами дитина чи ні, простирадло зі зручною гумкою порадує своїми експлуатаційними характеристиками:

  • виглядає естетично, не збивається в складки;
  • не сповзає під час сну;
  • захищає матрац від забруднень;
  • скорочує час на прибирання і застилання ліжка.

Ще один плюс – використовувати таку білизну можна замість наматрацника. Це економить гроші. До того ж прати бавовняне або трикотажне простирадло значно простіше, ніж чистити великий, часто важкий, наматрацник.

Недоліки простирадла з фіксацією

Але є в покупці натяжного текстилю і свої мінуси. Серед недоліків таких простирадл:

  • необхідність підібрати точний розмір: занадто великий або маленький виріб не буде виконувати своєї головної функції. Тому для кожного ліжка доведеться вибирати своє простирадло (якщо параметри спальних місць різні);
  • складність в складанні білого або чорного простирадла на резинці – компактно його зберігати не вдасться;
  • білизну не дуже зручно прасувати, тому рекомендується вибирати тканину, яка не сильно мнеться або вирізняється хорошою еластичністю. Наприклад, трикотаж;
  • особливі вимоги до прання – еластична гумка може постраждати від занадто гарячої води. Рекомендоване дбайливе прання.

Але якщо порівняти плюси та мінуси пропозиції, сумнівів з приводу, чи варто купувати чорне, червоне, біле, фіолетове простирадло на резинці не залишається. Однозначно варто.

Вибираємо натяжне комфортне простирадло

Чим відрізняється така білизна від класичного варіанта? Подовженими краями, які закладаються під матрац. Саме тому найважливішим критерієм для вдалої покупки є розмір. Щоб підібрати його правильно, потрібно точно виміряти матрац: ширину, довжину і висоту. Після цього розглядати пропозиції виробників текстилю, обов'язково звертаючи увагу на запропоновану на етикетці таблицю параметрів.

Також рекомендуємо не забувати про властивості тканини. Якщо це атлас – він не буде розтягуватися, а тому простирадло повинне ідеально підходити за розміром. Трикотаж з його еластичною текстурою навпаки – добре потягнеться і красиво ляже на ліжко, навіть якщо в розмірі буде невелика похибка.

Замовити якісне простирадло на гумці можна в нашому Інтернет-магазині Edem-Textile. В каталозі наданий широкий вибір варіантів в різних розмірах. Одна з переваг нашої продукції – надійність виробника. Ми співпрацюємо тільки з тими компаніями, яким можна довірити свій затишок і комфорт.

 

Вибрати простирадло на резинці

 

Джерело статті - https://www.facebook.com/edem.textile.com.ua/